kuchenne opowieści, minimalizm, slowlife

Luty 2016 wg Pinch of salt!

Luty 2016 wg Pinch of salt!

Mój luty obfitował w niezwykłe zdarzenia. Zapraszam do obejrzenia, co luty 2016 miał mi do zaoferowania i dlaczego był taki niesamowity. Nowa, wspaniała praca, wyzwania, przyjaciele z Budapesztu, urodziny. Marzec będzie musiał się bardzo postarać żeby być jeszcze lepszy.

 

pinch of salt ulubieńcy zdjęcia instagram filtry życie blog post blog kulinarny zdjęcie jedzenia lifestyle

1# Niech żyje LOB i chwała niech będzie platynowemu blondowi, dzięki któremu objętość mojej kitki zmniejszyła się o połowę. I tak bedę farbować;-) YOLO, jak to mawia młodzież.

#2 Śniadanie w Budapeszcie, klasyczne kontynentalne. W czterogwiazdkowym hotelu City Inn czułam się jak na wakacjach.29

#3 Cóż, jesteśmy do siebie trochę podobni… ;-) Torba Najlepszego z Mężów i moja.

#4 Wieprzki są już u nas prawie rok! Rico został oficjalnym pupilkiem swojego pana, ignorując mnie w każdej strefie niezwiązanej z jedzeniem.

#5 Poruszanie się po Buda było nie lada wyzwaniem, bo nie mogłam powtórzyć nawet nazwy stacji do której muszę dojechać, no, ale koniec końców udało się. Nie mogę doczekać się wiosny i kolejnych wizyt w stolicy Węgier, które mam nadzieję będą dużo większe niż tylko (wspaniała) część zawodowa :)

#6 Antywalentynki z Deadpoolem udały się wyśmienicie. Co tam komedie romantyczne, kiedy można wybrać się na krwawą, graficzną jatkę okraszoną obrazoburczym poczuciem humoru. Cóż, moja mama nie byłaby ze mnie dumna ale film uważam za kapitalny i kropka.

#7 Intensywnie planuję nowy tatuaż i jestem oczarowana pracami Magdy Pliszki. Dziewczyńskość, baśń, magia. Kocham.

#8 Nie wymaga komentarza, prawda? Moje nowe motto.

#9 Best friends make the bad times good, and the good times unfotgettable. Kartka urodzinowa od moich Najdroższych Przyjaciół. Bo tak właściwie moje urodziny, które wypadają raz na cztery lata, już dziś! Kończę więc teoretycznie siedem lat – czy to nie jest chociaż trochę zabawne? Przyznajcie sami, że żeby urodzić się właśnie w dniu przestępnym, trzeba się trochę postarać ;-)

pinch of salt foodie blog przepis dobre zdjęcia jedzenia pinchofsalt.plDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *