Boker Tov! Recenzja SHIPUDEI BEREK

Czasami miłe rzeczy zdarzają się zupełnie przypadkiem, dzięki zbiegom okoliczności. Taki zbieg okoliczności sprawił, że pewnego pięknego dnia na lunchu biznesowym wylądowałam w knajpce, którą kojarzyłam z dobrych recenzji na Zomato, ale jakoś nigdy nie było mi tam po drodze, czyli w Shipudei Berek, zwanym też w pieszczotliwym skrócie Berkiem.

 

Recenzja SHIPUDEI BEREK – zapraszam na moje wrażenia poniżej

 

Recenzja shipudei berek

Przywitało mnie duże, ale kameralnie urządzone wnętrze z wielkim wspólnym stołem, dużymi oknami i jak na tą porę raczej pełne. Bardzo spodobał mi się rekwizyt – stara waga! Obsługa była miła, konkretna i raczej szybka, dlatego na dzień dobry wypiłam rozgrzewającą zimową herbatę, dzięki uprzejmości obsługującego stolik Łukasza Z bez jabłek. Nie mieli mleka sojowego ani bez laktozy, za to mały minus, bo kawy wypić bym nie mogła, ale herbata była idealna, bo tego dnia było wyjątkowo zimno.

Z trzech opcji wybrałam odpowiednio hummus, shipud z kurzych wątróbek, a na deser malabi z wodą różaną, podaną w malutkim kieliszku.  Nie mogę nachwalić się, jaki ten lunch był prosty a jednocześnie pyszny. Hummus był kremowy i wyrazisty, shipud kruchy  i aromatczny. O deserze podanym w malutkim kieliszku też mogę napisać tylko same dobre rzeczy, był kremowy i odświeżający. Wszystko bardzo mi smakowało.

Recenzja shipudei berek

Dodajmy do tego ładny, swobodny wystrój, piękne duże okna i szybką i sympatyczną obsługę i mamy przepis na fajny lokal, gdzie cały czas rozbrzmiewa głos pełen głosów wielu gości. Zdecydowanie polecam! Zwłaszcza na większe wyjście – można usiąść przy dużym wspólnym stole w centrum lokalu. Na pewno będę tu wracać.

Recenzja shipudei berek

Czasami są takie miejsca, które ujmują, nie wiadomo do końca czym, ale przypadną do gustu i już, i koniec. Tak trochę jest z Shipudei Berek – dookoła mamy masę innych, równie dobrych knajpek (w tym na przykład Aioli ze swoją genialną ofertą śniadaniową).

Recenzja SHIPUDEI BEREK

Dane:
Shipudei Berek
Jasna 24
www