kuchenne opowieści, minimalizm, slowlife

Boker Tov! Recenzja SHIPUDEI BEREK

Boker Tov! Recenzja SHIPUDEI BEREK

Czasami miłe rzeczy zdarzają się zupełnie przypadkiem, dzięki zbiegom okoliczności. Taki zbieg okoliczności sprawił, że pewnego pięknego dnia na lunchu biznesowym wylądowałam w knajpce, którą kojarzyłam z dobrych recenzji na Zomato, ale jakoś nigdy nie było mi tam po drodze, czyli w Shipudei Berek, zwanym też w pieszczotliwym skrócie Berkiem.

 

Recenzja SHIPUDEI BEREK – zapraszam na moje wrażenia poniżej

 

Recenzja shipudei berek

Przywitało mnie duże, ale kameralnie urządzone wnętrze z wielkim wspólnym stołem, dużymi oknami i jak na tą porę raczej pełne. Bardzo spodobał mi się rekwizyt – stara waga! Obsługa była miła, konkretna i raczej szybka, dlatego na dzień dobry wypiłam rozgrzewającą zimową herbatę, dzięki uprzejmości obsługującego stolik Łukasza Z bez jabłek. Nie mieli mleka sojowego ani bez laktozy, za to mały minus, bo kawy wypić bym nie mogła, ale herbata była idealna, bo tego dnia było wyjątkowo zimno.

Z trzech opcji wybrałam odpowiednio hummus, shipud z kurzych wątróbek, a na deser malabi z wodą różaną, podaną w malutkim kieliszku.  Nie mogę nachwalić się, jaki ten lunch był prosty a jednocześnie pyszny. Hummus był kremowy i wyrazisty, shipud kruchy  i aromatczny. O deserze podanym w malutkim kieliszku też mogę napisać tylko same dobre rzeczy, był kremowy i odświeżający. Wszystko bardzo mi smakowało.

Recenzja shipudei berek

Dodajmy do tego ładny, swobodny wystrój, piękne duże okna i szybką i sympatyczną obsługę i mamy przepis na fajny lokal, gdzie cały czas rozbrzmiewa głos pełen głosów wielu gości. Zdecydowanie polecam! Zwłaszcza na większe wyjście – można usiąść przy dużym wspólnym stole w centrum lokalu. Na pewno będę tu wracać.

Recenzja shipudei berek

Czasami są takie miejsca, które ujmują, nie wiadomo do końca czym, ale przypadną do gustu i już, i koniec. Tak trochę jest z Shipudei Berek – dookoła mamy masę innych, równie dobrych knajpek (w tym na przykład Aioli ze swoją genialną ofertą śniadaniową).

Recenzja SHIPUDEI BEREK

Dane:
Shipudei Berek
Jasna 24
www64 thoughts on “Boker Tov! Recenzja SHIPUDEI BEREK”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *